Vyšetření rehabilitačním lékařem

Vyšetření rehabilitačním lékařem


Na základě doporučení na rehabilitaci je možné v Centru léčebné rehabilitace MUDr. A. Koukal s.r.o. absolvovat vyšetření lékařem specializovaným v oboru fyziatrie, balneologie a rehabilitace.

Po odebrání důležitých anamnestických údajů a provedení kvalitního a komplexního rehabilitačního vyšetření lékař zváží a navrhne individuální rehabilitační program. Dle Vašich časových možností je Vám pak vytvořen rozpis procedur, které absolvujete během maximálně 6ti následujících týdnů. Během této doby je vždy možné konzultovat s rehabilitačním lékařem případné komplikace léčby.

Dle Vašich časových možností je Vám pak vytvořen rozpis procedur, které absolvujete během maximálně 6ti následujících týdnů. Během této doby je vždy možné konzultovat s rehabilitačním lékařem případné komplikace léčby.

Po ukončení procedur pak lékař opět pacienta vyšetří a zhodnotí výsledek terapie a navrhne další postup dle aktuálního stavu pacienta. Vyšetření rehabilitačním lékařem je možné absolvovat na dvou našich pracovištích poliklinika Viniční a Dobrovského.

 

 

Dostupnost na pobočkách


 

Poliklinika Viniční


MUDr. Sergej Spodenejko
MUDr. Libuše Dudysová
MUDr. Jiří Strmiska, CSc.

Konkrétní termín je nutno domluvit
na tel: 533 306 376 nebo osobně na recepci.

Poliklinika Dobrovského


MUDr. Libuše Dudysová
MUDr. Jiří Strmiska, CSc.
MUDr. Agáta Dudysová

Konkrétní termín je nutno domluvit
na tel: 541 425 260 nebo osobně na recepci.

Poliklinika Josefská


Rozvrh

Služba není dostupná.