Power Plate

Power Plate


Nejmodernější přístroj používaný především v oblasti wellness nyní poprvé můžete využít v rámci rehabilitace pod vedením zaškoleného fyzioterapeuta.

Power Plate je prvotřídní vibrační zařízení, které přináší nový rozměr nejen do cvičení na přístrojích a wellness pro všechny věkové kategorie, ale také do rehabilitace různých poruch muskulosteletálního systému od bolestí zad až po sportovní úrazy. Využívá princip Acceleration Training ke stimulaci přirozené odezvy organismu na vibrace. Umožňuje optimálně zatěžovat lidský organismus a přitom minimalizovat nadměrné nárazy, dopady a zatížení. Nabízí možnost nejen kvalitního posilovacího cvičení v krátkém časovém intervalu ale také je na něm možné díky vibracím provádět cvičení balanční.

K dalším přednostem Power Plate patří též jeho využití při rehabilitaci a rekonvalescenci po zranění např. po operaci křížových vazů kolene, po distorzi hlezenního kloubu, při instabilitách kolene či kotníku. Napomáhá při tréninku hlubokého stabilizačního systému, k jehož oslabení dochází především při bolestech zad. Blahodárné účinky přístroje byly nyní potvrzeny udělením certifikátu výrobce zdravotnického zařízení společnosti Power Plate International.

Jedná se vůbec o prvního výrobce cvičebních strojů pro vibrační trénink, který dosáhl takového statusu v souladu s ISO 13485 – mezinárodně uznávanou normou jakosti, jakou musí dle zákona splňovat subjekty vyrábějící zdravotnické zařízení. Profesionálové z oblasti zdravotnictví nyní mohou předepisovat cvičení na strojíchPower Plate jako část širšího léčebného programu a pomáhat při následujících okolnostech:

  • Prevence proti pádům u seniorů
  • Zvýšení svalové síly
  • Tlumení chronické bolesti
  • Podpora při redukci váhy
  • Zvýšení hustoty kostní tkáně a prevence osteoporózy
  • Zvýšení cirkulace krve a podpora kardiovaskulárního systému
  • Zvýšení flexibility a rozsahu pohybu
  • Pozitivní vliv na psychiku a zlepšení kvality života pacientů

Nabízíme Vám kvalitní cvičení na Power Plate v rámci rehabilitace nyní poprvé v Brně pod vedením erudovaného fyzioterapeuta.

 

 

 

 

Dostupnost na pobočkách


 

Poliklinika Viniční


Služba není dostupná.

Poliklinika Dobrovského


Rozvrh

Konkrétní termín je nutno domluvit
na tel: 541 425 260 nebo osobně na recepci.

Poliklinika Josefská


Služba není dostupná.