Novinky


ZMĚNA KOMERČNÍHO CVIČENÍ ČERVENEC A SRPEN 2020

pobočka Viniční ZDRAVÁ ZÁDA   pondělí 19:00 - 20:00                              středa ..
Číst více

OD 4.5.2020 ZAHÁJEN PROVOZ REHABILITACE

Od pondělí 4.5.2020 otevřen provoz rehabilitace na všech našich pobočkách. Pro objednávání termínů jsme vám k dispozici na telefonních číslech pobočka Viniční  ..
Číst více

UPOZORNĚNÍ

Vážení klienti, momentální situace nám ještě nedovoluje poskytovat rehabilitační péči v plném rozsahu. Od 30.3.2020 budeme zatím poskytovat péči omezeně, tedy převážně..
Číst více

Provoz rehabilitace uzavřen od 16.3. 2020 do odvolání


Číst více

Hledáme do našeho týmu zdravotní sestru

Hledáme do našeho týmu zdravotní sestru Nestátní ambulantní rehabilitace v Brně MUDr. Antonín Koukal, spol. s r.o. hledá zdravotní sestru na hlavní pracovní poměr. Požadujeme vzdělání..
Číst více

Změny komerčních cvičení

Změny rozvrhu komerčních cvičení v roce 2020 na pobočce Viniční a Dobrovského. Pobočka Viniční Změna rozvrhu komerčních cvičení v roce 2020 Kondiční..
Číst více

Vánoční provozní doba

Vánoční provozní doba Centra léčebné rehabilitace platná od 23.12.2019 až 3.1.2020.  23.12. – 27.12.2019          ..
Číst více

Změna ceníku služeb

Nový ceník platný od 1. 1. 2020 naleznete zde.
Číst více

Změna v rozvrhu

V měsících červenec a srpen nebude komerční cvičení (Power Jóga, Pilates, SM systém, Kondiční cvičení). Těšíme se na Vás zase od září.
Číst více

Hledáme do našeho týmu lékaře

Soukromá rehabilitační ambulance CENTRUM LÉČEBNÉ REHABILITACE MUDr. Antonín Koukal, spol. s r.o., Brno přijme do pracovního poměru lékaře v oboru rehabilitační..
Číst více

Nová služba - Zanechte nám vzkaz

Nemůžete se nám dovolat? Nechejte nám na sebe kontakt se vzkazem a my se Vám ozveme zpět.  Zanechte nám vzkaz    
Číst více

Odhlašování z procedur

K odhlašování procedur můžete využít na našich webových stránkách formulář „Odhlašování procedur“ (vpravo nahoře v menu) nebo můžete nechat vzkaz na našem záznamníku. Poliklinika..
Číst více

Změna provozu masáží a cvičení

V období od 2.7. do 31.8. je změněna provozní doba masáží a cvičení na všech pobočkách. ZMĚNA MASÁŽÍ A CVIČENÍ V OBDOBÍ 2.7. – 31.8.2018   Pobočka Viniční MASÁŽE: ÚTERÝ..
Číst více

Letní provoz na našich pobočkách

Společnost MUDr. Antonín Koukal přeje všem krásné léto. V období od 2.7. do 31.8. je změněna provozní doba na všech pobočkách. ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY V OBDOBÍ 2.7. - ..
Číst více

Zásady zpracování osobních údajů

Společnost MUDr. Antonín Koukal, spol.s.r.o. stanovuje pravidla, kterými se bude řídit při zpracování osobních údajů, aby byla zajištěna ochrana osobních údajů, právo na soukromí..
Číst více

Hledáme do našeho týmu fyzioterapeuta

Nestátní ambulantní rehabilitace v Brně MUDr. Antonín Koukal, spol. s r.o. hledá fyzioterapeuta pro hlavní pracovní poměr. POŽADUJEME vzdělání v oboru fyzioterapie specializované..
Číst více

Functional Integrative Dry Needling

Od 1.května provádíme na pobočce Viniční Functional Integrative Dry Needling (kombinace Trigger Point Dry Needling Concept a Neurologic Dry Needling). Cena procedury: ..
Číst více

Vánoční provozní doba

Vánoční provozní doba Centra léčebné rehabilitace na pobočce Dobrovského a na pobočce Viniční, která je platná od 18. prosince 2017 do 29. prosince 2017.     Pobočka..
Číst více

OD 1.12.2017 ZMĚNA CENÍKU MASÁŽÍ A CVIČENÍ

UPOZORNĚNÍ OD 1.12.2017 DOCHÁZÍ KE ZMĚNĚ V CENÍKU MASÁŽÍ A CVIČENÍ CVIČENÍ POWER JÓGA                                                                  ..
Číst více

Letní provoz cvičení a masáží

Letní provoz cvičení a masáží na pobočce Dobrovského a Viniční platný od července do srpna 2017..     Letní provoz masáží na Viniční červenec a srpen Úterý..
Číst více
    1 2