Power jóga

Power jóga


Bydlíte v Brně a okolí a hledáte metodu pro zlepšení fyzické i psychické kondice? Pracujete často u počítače, trpíte bolestmi zad a zatěžujete jednostranně své tělo? Úlevu, vitalitu a fyzické i psychické zdraví vám může přinést powerjóga.

 

Jak vám může powerjóga pomoci?

Powerjóga je zaměřena na harmonii těla a mysli, rozvoj fyzických a psychických schopností, odbourání stresu a napětí. Je vhodná jako prevence před bolestmi zad, které jsou často způsobeny civilizačními vlivy:

  • špatným držením těla,
  • špatnými pohybovými návyky,
  • jednostranným zatížením.

Powerjóga je zaměřena na protažení svalů celého těla, jejich posílení a udržení tělesné schránky ve fyzické i duševní harmonii.

Cvičením powerjógy se může navíc zcela změnit váš životní styl. Díky filozofii cvičení nebudete jen „opakovat cviky“.

Osvojíte si nové návyky, které začnete samovolně praktikovat i v běžném životě. Powerjóga vám může časem otevřít cestu k poznání sebe sama. Vy se tak můžete vydat na cestu dál a poznávat jógu v jejich nesčetných a krásných podobách.

 

Jak probíhá lekce power jógy?

Součástí lekce power jógy jsou pozice ve stoje i na zemi. Pozice ve stoje vedou ke zlepšení krevního oběhu a dýchání, posilují se při nich svaly na nohou a uvolňuje se pánev a spodní část zad.

Oproti tomu pozice na zemi se zaměřují zejména na páteř, protáhnutí spodní části zad a posílení stability horní části těla. Důraz je kladen hlavně na sílu a ohebnost. Power jóga může pomoci při hubnutí nebo udržení váhy.

Cvičení probíhá v příjemném prostředí Centra léčebné rehabilitace MUDr. A. Koukal s.r.o..

 

 

 

 

Dostupnost na pobočkách


 

Poliklinika Viniční


Služba není dostupná

Poliklinika Dobrovského


Rozvrh cvičení

Středa 17:30 – 18:30
  18:30 – 19:30
 

Konkrétní termín je nutno domluvit
na tel: 541 425 260 nebo osobně na recepci.

Ceník

1 lekce 120 Kč


max. kapacita - 5 osob

Poliklinika Josefská


Služba není dostupná