Novinky


Vánoční provozní doba

Vánoční provozní doba Centra léčebné rehabilitace na pobočce Dobrovského a na pobočce Viniční, která je platná od 18. prosince 2017 do 29. prosince 2017.     Pobočka..
Číst více

OD 1.12.2017 ZMĚNA CENÍKU MASÁŽÍ A CVIČENÍ

UPOZORNĚNÍ OD 1.12.2017 DOCHÁZÍ KE ZMĚNĚ V CENÍKU MASÁŽÍ A CVIČENÍ CVIČENÍ POWER JÓGA                                                                  ..
Číst více

Letní provoz cvičení a masáží

Letní provoz cvičení a masáží na pobočce Dobrovského a Viniční platný od července do srpna 2017..     Letní provoz masáží na Viniční červenec a srpen Úterý..
Číst více

Provozní doba přes léto

Letní provozní doba na Centru léčebné rehabilitace platná od července do srpna 2017.     Pobočka Viniční Provozní doba v období červenec a srpen..
Číst více

ZMĚNA V CENÍKU - platnost od 1.3.2017

VÁŽENÍ KLIENTI, ZMĚNA V CENÍKU – PLATNOST OD 1.3.2017 LASEROVÁ SPRCHA – 10 aplikací - do 6 min.             750,-Kč - do..
Číst více

Vánoční provozní doba

Vánoční provozní doba Centra léčebné rehabilitace na pobočce Dobrovského a Viniční, která je platná od 19. prosince 2016 do 31. prosince 2016.     Pobočka..
Číst více

Postup při návštěvě našeho Centra léčebné rehabilitace

Momentálně se nacházíte na webových stránkách Centra léčebné rehabilitace. Ale víte vlastně, co to ta rehabilitace je? Kdo se jí zabývá a co je třeba obstarat, než můžete..
Číst více

Provozní doba přes léto

Provozní doba na pobočce Dobrovského a Viniční platná od 1.7. do 2.9. 2016    Pobočka Viniční Provoz v období od 1.7. do 2.9.2016 1.7.2016 7:00..
Číst více

Možnost výhodných permanentek

Využijte možnost zakoupení výhodných permanentek na pobočce Dobrovského a Viniční.    Pobočka Dobrovského   Kondiční cvičení 5..
Číst více

Letní provoz cvičení a masáží

Letní provoz na pobočce Dobrovkého a Viniční platný od 1.7. 2016 do 31.8.2016.     Letní provoz cvičení na Dobrovského Středa 16:00 – 19:00 Červenec..
Číst více

Hledáme do našeho týmu instruktorku Pilates

Hledáme do našeho týmu na pobočce Viniční  instruktorku Pilates. Požadujeme oprávnění nebo certifikát umožňující cvičit Pilates.  Veškeré informace na tel. č...
Číst více

Od března přidáváme cvičení Power Jóga i na pobočce Viniční

Od března přidáváme cvičení Power Jóga i na pobočce Viniční. Středa 19:00 - 20:00 hodin. Přijďte vyzkoušet.
Číst více

Brožura Instruktážní cvičení s balóny

Gymnastický míč je nejpoužívanější rehabilitační pomůckou, proto jsme pro správné cvičení doma vytvořili novou brožuru INSTRUKTÁŽNÍ CVIČENÍ S BALÓNY. Brožuru vytvořila..
Číst více

Vánoční provoz

Centrum léčebné rehabilitace od 21. prosince mění provozní dobu dle Vánočního provozu, který trvá až do 3. ledna 2016. Více informací naleznete v zde.   Pobočka..
Číst více

Tejpování odlehčuje svaly a pomáhá k jejich regeneraci

Technika tejpování se do povědomí veřejnosti dostala na olympiádě v Londýně. Ovšem základy této techniky byly položeny už v sedmdesátých letech minulého století..
Číst více

Bodybalance

Na pobočce Viniční od září začne nový druh cvičení Bodybalance, které kombinuje prvky jógy a pilates. Cvičení spojuje posilovací a protahovací cviky. Využívají se také balanční..
Číst více

Provozní doba na pobočce Viniční

Provozní doba na pobočce Viniční v období 29.6. – 28. 8. 2015: 7:00 – 15:30
Číst více

Léto dorazilo i do Centra léčebné rehabilitace

Chcete zhubnout do plavek, vytvarovat postavu nebo si jen dát do těla během horkých dnů? Přijďte si k nám zacvičit kondiční cvičení, pilates a SM systém. Během prázdnin navíc..
Číst více

Je bolest zad a krku diagnóza nebo životní styl?

Bolest zad a krku jsou nejčastějšími diagnózami, se kterými k nám do centra léčebné rehabilitace pacienti chodí. Každého alespoň jedenkrát v životě chytla bolest zad nebo..
Číst více

Letní akce 2014

Regenerujte a zrelaxujte své tělo za akční ceny, které vám přináší letní akce. Více info a ceny najdete zde.
Číst více
    1 2