Novinky


Nová služba - Zanechte nám vzkaz

Nemůžete se nám dovolat? Nechejte nám na sebe kontakt se vzkazem a my se Vám ozveme zpět.  Zanechte nám vzkaz    
Číst více

Odhlašování z procedur

K odhlašování procedur můžete využít na našich webových stránkách formulář „Odhlašování procedur“ (vpravo nahoře v menu) nebo můžete nechat vzkaz na našem záznamníku. Poliklinika..
Číst více

Změna provozu masáží a cvičení

V období od 2.7. do 31.8. je změněna provozní doba masáží a cvičení na všech pobočkách. ZMĚNA MASÁŽÍ A CVIČENÍ V OBDOBÍ 2.7. – 31.8.2018   Pobočka Viniční MASÁŽE: ÚTERÝ..
Číst více

Letní provoz na našich pobočkách

Společnost MUDr. Antonín Koukal přeje všem krásné léto. V období od 2.7. do 31.8. je změněna provozní doba na všech pobočkách. ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY V OBDOBÍ 2.7. - ..
Číst více

Zásady zpracování osobních údajů

Společnost MUDr. Antonín Koukal, spol.s.r.o. stanovuje pravidla, kterými se bude řídit při zpracování osobních údajů, aby byla zajištěna ochrana osobních údajů, právo na soukromí..
Číst více

Hledáme do našeho týmu fyzioterapeuta

Nestátní ambulantní rehabilitace v Brně MUDr. Antonín Koukal, spol. s r.o. hledá fyzioterapeuta pro hlavní pracovní poměr. POŽADUJEME vzdělání v oboru fyzioterapie specializované..
Číst více

Functional Integrative Dry Needling

Od 1.května provádíme na pobočce Viniční Functional Integrative Dry Needling (kombinace Trigger Point Dry Needling Concept a Neurologic Dry Needling). Cena procedury: ..
Číst více

Vánoční provozní doba

Vánoční provozní doba Centra léčebné rehabilitace na pobočce Dobrovského a na pobočce Viniční, která je platná od 18. prosince 2017 do 29. prosince 2017.     Pobočka..
Číst více

OD 1.12.2017 ZMĚNA CENÍKU MASÁŽÍ A CVIČENÍ

UPOZORNĚNÍ OD 1.12.2017 DOCHÁZÍ KE ZMĚNĚ V CENÍKU MASÁŽÍ A CVIČENÍ CVIČENÍ POWER JÓGA                                                                  ..
Číst více

Letní provoz cvičení a masáží

Letní provoz cvičení a masáží na pobočce Dobrovského a Viniční platný od července do srpna 2017..     Letní provoz masáží na Viniční červenec a srpen Úterý..
Číst více

Provozní doba přes léto

Letní provozní doba na Centru léčebné rehabilitace platná od července do srpna 2017.     Pobočka Viniční Provozní doba v období červenec a srpen..
Číst více

ZMĚNA V CENÍKU - platnost od 1.3.2017

VÁŽENÍ KLIENTI, ZMĚNA V CENÍKU – PLATNOST OD 1.3.2017 LASEROVÁ SPRCHA – 10 aplikací - do 6 min.             750,-Kč - do..
Číst více

Vánoční provozní doba

Vánoční provozní doba Centra léčebné rehabilitace na pobočce Dobrovského a Viniční, která je platná od 19. prosince 2016 do 31. prosince 2016.     Pobočka..
Číst více

Postup při návštěvě našeho Centra léčebné rehabilitace

Momentálně se nacházíte na webových stránkách Centra léčebné rehabilitace. Ale víte vlastně, co to ta rehabilitace je? Kdo se jí zabývá a co je třeba obstarat, než můžete..
Číst více

Provozní doba přes léto

Provozní doba na pobočce Dobrovského a Viniční platná od 1.7. do 2.9. 2016    Pobočka Viniční Provoz v období od 1.7. do 2.9.2016 1.7.2016 7:00..
Číst více

Možnost výhodných permanentek

Využijte možnost zakoupení výhodných permanentek na pobočce Dobrovského a Viniční.    Pobočka Dobrovského   Kondiční cvičení 5..
Číst více

Letní provoz cvičení a masáží

Letní provoz na pobočce Dobrovkého a Viniční platný od 1.7. 2016 do 31.8.2016.     Letní provoz cvičení na Dobrovského Středa 16:00 – 19:00 Červenec..
Číst více

Hledáme do našeho týmu instruktorku Pilates

Hledáme do našeho týmu na pobočce Viniční  instruktorku Pilates. Požadujeme oprávnění nebo certifikát umožňující cvičit Pilates.  Veškeré informace na tel. č...
Číst více

Od března přidáváme cvičení Power Jóga i na pobočce Viniční

Od března přidáváme cvičení Power Jóga i na pobočce Viniční. Středa 19:00 - 20:00 hodin. Přijďte vyzkoušet.
Číst více

Brožura Instruktážní cvičení s balóny

Gymnastický míč je nejpoužívanější rehabilitační pomůckou, proto jsme pro správné cvičení doma vytvořili novou brožuru INSTRUKTÁŽNÍ CVIČENÍ S BALÓNY. Brožuru vytvořila..
Číst více
    1 2